Nespresso to szwajcarska firma, produkująca najwyższej jakości kawę porcjowaną, jeden z liderów w swoim segmencie.

Na ofertę marki składają się kawy dopasowane do różnych okazji i gustów. Pozyskuje się je z wyselekcjonowanych ziaren kawowca, z plantacji na całym świecie. W ofercie znajdują się mieszanki o różnych nutach aromatycznych i intensywności. Wybierać można spośród kwiatowo-owocowych, zbalansowanych oraz intensywnych, ale także kaw bezkofeinowych i edycji limitowanych. Nespresso zamyka w kapsułkach jedynie naturalne kawy zaraz po zmieleniu, które dzięki hermetycznemu zamknięciu zachowują aromat i świeżość.

Bogaty asortyment kaw uzupełniają funkcjonalne i niezawodne ekspresy. Są proste w obsłudze, zaawansowane technologicznie i zaprojektowane tak, by idealnie wpasować się w każdą przestrzeń. Urządzenia pozwalają szybko i za naciśnięciem jednego przycisku przygotować ulubioną kawę. W ofercie Nespresso znajdują się także akcesoria do kawy: filiżanki, szklanki, stojaki na kapsułki, kubek termiczny czy spieniacze do mleka.

Rozwiązania Nespresso to także gwarancja wysokiego standardu obsługi klienta i spersonalizowanych usług na najwyższym poziomie: od doradztwa i pomocy w obsłudze po specjalistyczną wiedzę techniczną.

Powstaniu Nespresso w 1986 roku towarzyszyła prosta idea: umożliwić każdemu przygotowanie filiżanki kawy jak z prawdziwej kawiarni. Oprócz rozwiązań dla konsumentów końcowych (gospodarstw domowych) Nespresso dostarcza także rozwiązania dla biznesu. Obecna jest dziś w ponad 60 krajach na świecie i jako pierwsza wprowadziła koncepcję kawy w kapsułkach.

KONTAKT

NESPRESSO
Pasaż 13, Kraków
Poziom 0