Maniewski to luksusowa marka tworzona z pasją i oddaniem przez Macieja Maniewskiego.

Salon w zabytkowej kamienicy w samym sercu krakowskiego Rynku Głównego to miejsce spotkań najlepszych tradycji z najnowszymi trendami. Uwielbiają go gwiazdy i goście z całej Polski, którzy cenią wyjątkową sztukę fryzjerstwa.

Zapraszamy również do naszych salonów w Warszawie w Domu handlowym Vitkac oraz w Katowicach przy ulicy 3 Maja. Oferujemy usługi stylistów (strzyżenie, koloryzację, zabiegi pielęgnacyjne oraz trwałe prostowanie włosów i inne), a także szkolenia fryzjerskie dla profesjonalistów.

Ideą salonów Maniewski, jest przede wszystkim indywidualne podejście tak, aby idealnie dopasować fryzurę do kształtu twarzy, rodzaju włosów, a także charakteru pracy i osobowości. Podczas konsultacji z klientem doradzamy odpowiednią pielęgnację, strzyżenie oraz koloryzację.

Technika „Modelowanie przez cięcie” stosowana przez naszych stylistów – polega na bardzo precyzyjnych, klasycznych cięciach wyłącznie za pomocą nożyczek – zapewniając doskonały efekt pięknie wymodelowanych i łatwo układających się włosów na długo.

Styliści salonów Maniewski dobierani są bardzo starannie. Osobiście każdego z nich szkolę według standardów przynależnych do marki, tak, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Specjalnie dla Państwa, stworzyliśmy przejrzysty cennik, który pozwala  indywidualnie dobrać najbardziej odpowiedniego designera sztuki fryzjerskiej. W każdym salonie zarówno w Krakowie, Katowicach jak i Warszawie można wybrać specjalistów stylizujących gwiazdy, biorących udział w licznych sesjach zdjęciowych oraz metamorfozach. Oprócz Top i Senior Stylistów, do Państwa dyspozycji są również Styliści, którzy spełniając standardy marki Maniewski, nieustannie rozwijają swoje umiejętności tak, aby sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom związanym ze stylizacją włosów.

Oprócz strzyżenia, eksperci zawsze służą pomocą w doborze odpowiedniej koloryzacji i techniki, która będzie odpowiadać za efekt końcowy fryzury. Ważne jest, aby dopasować kolor włosów do barwy oczu i cery, ale także do naszego stylu życia. Nie zmienia to jednak faktu, że zawsze podążamy za światowymi trendami, dlatego wykonane przez nas fryzury zawsze są modne i nietuzinkowe. Farby których używamy są delikatne i bezpieczne, zawierające składniki pielęgnacyjne, a pozbawione amoniaku.

Piękne i zadbane włosy są kwintesencją pięknego wyglądu. Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług!

Maciej Maniewski

Kontakt

tel. 124300200 , 504333633

www.maniewski.pl

fb in

Galeria